شرکت تعمیرات نیروگاهی ایران
شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی

شرکت تعمیرات نیروگاهی ایران
شرکت تعمیرات نیروگاهی ایران به عنوان یکی از ذخایر ارزشمند صنعت برق کشور با فضایی کارگاهی بالغ بر 400/26 مترمربع در زمینی به وسعت 000/50 مترمربع در استان البرز کیلومتر 7 جاده ملارد واقع شده است.
این شرکت یکی از شرکت های وابسته به وزارت نیرو می باشد که با هدف پشتیبانی از تولید برق پایدار با خط مشی انجام تعمیرات فوق تخصصی و حضور در خط مقدم تعمیرات نیروگاه ها ،در سال 1360 تحت عنوان مدیریت اساسی تعمیرات توانیر تاسیس شده است. نام شرکت پس از چند دوره تغییرات در سال1381 به نام شرکت تعمیرات نیروگاهی ایران تغییر یافته است.
هم اکنون شرکت تعمیرات نیروگاهی ایران پویا تر از قبل فعالیت های خودرا جهت رسیدن به خود کفایی و برطرف نمودن نیازهای داخلی و عدم وابستگی به کشورهای دیگر و با نگاهی استراتژیک رقابتی در سطوح منطقه ای و بین المللی با حضور متخصصین مجرب در صنعت برق کشور ادامه می دهد که در طول چند دهه فعالیت این شرکت، تعداد بیشماری از پروژه های نیروگاهی در داخل کشور و تعدادی دیگر در چند کشور همسایه با موفقیت به انجام رسانده است ، که نتیجه آن کسب تجربه های بسیار ارزشمند برای مجموعه می باشد وجود این تجربه های منحصر به فرد به عنوان یک سرمایه ارزشمند ملی ، بالاخص در گستره تعمیرات اساسی نیروگاه ها ، واحدهای پتروشیمی ، پالایشگاهی و سایر صنایع قابل تامل است.
مهمترین فعالیت های شرکت تعمیرات نیروگاهی ایران در عرصه تعمیرات اساسی و تخصصی واحدهای نیروگاهی، بازسازی و ارتقاء ، ساخت تجهیزات ، راه اندازی و نگهداری واحدهای نیروگاهی ، صنایع نفت،گاز،پتروشیمی، پالایشگاهی ،سیمان،قند و ریلی می باشد.
شرکت تعمیرات نیروگاهی ایران اولین شرکت تخصصی تعمیرات و نگهداری نیروگاه در منطقه است که از لحاظ پیشینه فنی و مدیریتی نسبت به تمام فعالین این عرصه پیشتاز می باشد.
بسیاری از فعالیت های فنی و تعمیراتی در این شرکت برای نخستین بار در کشور به انجام رسیده و بومی سازی شده است که در این زمینه می توان تعمیرات اساسی انواع توربین های گازی و بخار، ساخت بسیاری از قطعات و تجهیزات مهم و استراتژیک نیروگاهی نظیر بخش هایی از قطعات اصلی، پره های انواع کمپرسور، توربین بخار ، ژنراتور و ترانسفورماتورهای قدرت را نام برد.
علاوه بر تعهدات فنی، این شرکت خود را متعهد به حفظ ارزش های محیط زیست، ایمنی و بهداشت ،کیفیت و احترام به حقوق مشتری می داند و در همین راستا موفق به کسب گواهینامه های ایزو9001 ،14001، و 18001 شده است و در زمینه مدیریت پروژه های خود بر اساس استاندارد بین المللی PMBOK و ISO 21500 : 2012 عمل می نماید.
شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی

عین اله صالحی
مدیرعامل
اطلاعات تکمیلی شرکت
آدرس : کرج، کیلومتر 7 جاده ملارد، نبش شمالی نیروگاه منتظر قائم، شرکت تعمیرات نیروگاهی ایران
تلفن : 36195000 026
نمابر : 6600709 026
وب سایت : http://www.ipr-co.com