Go to top
Zoom Out
Zoom In
تنظیمات
کوچک نمایی
بزرگ نمایی
ارتباط با ما
Skip Ribbon Commands
Skip to main content
SharePoint
شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی
امروزامروز  
جستجو
جستجوجستجو
سایت انگلیستی
سایت انگلیستیسایت انگلیستی
اینستاگرام
اینستاگراماینستاگرام
سروش
سروشسروش
ایمیل
ایمیلایمیل
ورود
ورودورود

بیانیه حریم خصوصی شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی
وب سایت شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی

پچم
بیانیه حریم خصوصی شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی

در پرتال و كليه زيرسايت‌هاي شرکت مادر تخصصی اطلاعات شخصی هر فرد، بخشی از حریم خصوصی وی محسوب می‌شود. حفاظت از حقوق شخصی افراد در وب ‌سايت‌هاي شرکت مادر تخصصی بخشي از اصول مهم اين شرکت است.
این سازمان براساس ماده 7 تصویب نامه شماره 1127128 شورای عالی اداری مورخ 1395/12/28 خود را ملزم به رعایت حریم خصوصی همه افراد و کاربران وب ‌سايت دانسته و از کاربران آن دسته از اطلاعات را که فقط به منظور ارائه خدمات کفایت می کند، دریافت کرده و از انتشار آن یا در اختیار قرار دادن آن به دیگران خودداری می نماید.
اطلاعات جمع‌آوری شده از بازدیدکنندگان، صرفاٌ برای بهبود کیفیت خدمات و محتوای سایت مورد استفاده قرار می گیرند و هیچ بخشی از اطلاعات شخصی‌ شما را بدون اطلاع و اجازه‌ی قبلی، با فرد یا مؤسسه‌ی دیگری در میان نخواهیم گذاشت.
سامانه‌ها و وب‌ سايت‌هاي شرکت مادر تخصصی براي جمع‌آوری اطلاعات مورد نیاز خود از فناوری متعارف "ثبت نام و دريافت اطلاعات از طريق فرم‌هاي الكترونيكي" استفاده می‌کند. برخي سامانه‌هاي جمع آوري اطلاعات عبارتند از:
- سامانه ثبت و پيگيري شكايات
- خدمت الکترونیکی شرکت

همچنين ثبت نشانی IP شما به ما کمک می‌کند تا در تشخیص و رفع مشکلات مربوط به سرویس دهنده و کنترل بهتر آن اقدام کنیم.
توجه داشته باشید که شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی، بخش‌هايي همچون تالار گفتگو ندارد، بنابراين هيچ بخشي از اطلاعات ارسالي شما در اختيار عموم قرار نخواهد گرفت. 

بروزرسانی محتوا: 1399/05/21 04:25 ب.ظ (دفتر فناوری اطلاعات و آمار)